37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 36: | Rad 36: | ||
|- | |- | ||
|Bankvalvet 3438-39777||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |Bankvalvet 3438-39777||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.03|3]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||5, 8 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||2, 5, 9 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Jr)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Broller jr)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Kålle jr)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||0, 2 | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||0, 2 | ||
Rad 48: | Rad 60: | ||
|- | |- | ||
||Barntävlingen (Astronauter)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||Barntävlingen (Astronauter)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.05|5]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||5, 7 | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.05|5]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||5, 7 | ||
Rad 62: | Rad 72: | ||
|- | |- | ||
||Barntävlingen (Falukorv)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||Barntävlingen (Falukorv)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 23.06|6]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||7,8 | |||
|- | |||
|Du väljer||0718-597 97|| ||5, 7, 8 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||0, 6, 9 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Sport)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Musik)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Nyheter)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.07|7]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 4 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||1, 2, 7 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Lasse)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Olle)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Kalle)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.08|8]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||5, 9 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||0, 1, 3 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Bengt)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Malou)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Baloo)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.09|9]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 8 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||2, 8, 9 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Emil)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Mio)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Pippi)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 23.10|10]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||0, 2 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Ja)||0718-595 01|| 2.95 kr||4, 5, 6 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Nej)||0718-595 01|| 2.95 kr||4, 5, 6 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||1, 3, 8 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Trazan & Banarne)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Magnus & Brasse)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Nicke & Nilla )||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 23.11|11]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 7 | |style="text-align: center;" rowspan= "11"| '''[[Avsnitt 23.11|11]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 7 | ||
Rad 84: | Rad 160: | ||
|- | |- | ||
||Barntävlingen (Bukk & Bull)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||Barntävlingen (Bukk & Bull)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 23.12|12]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||2, 7 | |||
|- | |||
|Superchansen 4409-44182||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||6, 7, 8 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (P3 & P4)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (E4 & E6)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (B1 & B2)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.13|13]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 9 | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.13|13]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||3, 9 | ||
Rad 118: | Rad 208: | ||
|- | |- | ||
||Barntävlingen (Sju)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||Barntävlingen (Sju)||0718-591 03||2.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.16|16]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr ||3, 4 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||0, 3, 7 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Norge)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Finland)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Italien)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 23.17|17]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr ||1, 8 | |||
|- | |||
|Sänka Skepp||0718-235 25||3.95 kr||3 telefoner | |||
|- | |||
|Folkets Superchans||0718-232 32||3.95 kr||4, 5, 7 | |||
|- | |||
|Barntävlingen (Två)||0718-591 01||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Hundra)||0718-591 02||2.95 kr|| | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Tusen)||0718-591 03||2.95 kr|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 23.18|18]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||0, 3, 7 | |style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 23.18|18]]'''||Lådchansen||0718-595 95||2.95 kr||0, 3, 7 |
redigeringar