37 942
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(18 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 3: | Rad 3: | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.01|1]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-510 73 ||1 kr||0, 2 | ||
|- | |- | ||
|Lådchansen||0718- | |Lådchansen||0718-520 76||1 kr||4 | ||
|- | |- | ||
| | |Biljakten||0718-520 37||1 kr||2 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 18.12|12]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||1, 9 | |Utmaningen||0718-520 83||1 kr||6 | ||
|- | |||
|Bingo||0718-523 23||1 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.02|2]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-510 73||1 kr||0, 8 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||9 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||4 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-523 23||1 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 18.03|3]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-510 73||1 kr||0, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||1 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||3 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-520 83||1 kr||4 | |||
|- | |||
|Valvet||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|Bingo||0718-523 23||1 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.04|4]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-510 73||1 kr||1, 9 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||2 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||8 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-523 23||1 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.05|5]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||2, 6 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||0 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-535 35||1,25 kr||9 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36||1,25 kr||3 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.06|6]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||5, 9 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-535 35||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.07|7]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||3, 8 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||3 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36||1,25 kr||7 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.08|8]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | |||
|- | |||
|Biljakten||0718-535 35||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.09|9]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||3 ,6 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||6 | |||
|- | |||
|Biljakten||0718-535 35||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.10|10]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||4, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-535 35||1,25 kr||5 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.11|11]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||3, 6 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||3 | |||
|- | |||
|Bil & Husvangsjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||9 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.12|12]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||1, 9 | |||
|- | |- | ||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | |Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | ||
Rad 15: | Rad 105: | ||
|Biljakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | |Biljakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 18.21|21]]'''||Sandlådan|| 0718-548 48||1,25 kr||Alla | |Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.13|13]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||2, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||0 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36||1,25 kr||2 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.14|14]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-548 48||1,25 kr||5, 8 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||4 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36||1,25 kr||9 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 18.15|15]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||2, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||7 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.16|16]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||0, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||4 | |||
|- | |||
|Båtjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|Valvet||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.17|17]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||5, 9 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||1 | |||
|- | |||
|Båtjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||8 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36 ||1,25 kr||8 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 18.18|18]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||5, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||6 | |||
|- | |||
|Båtjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||5 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.19|19]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||0, 3 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||4 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-536 36||1,25 kr||2 | |||
|- | |||
|Båtjakten||0718-535 35 ||1,25 kr||2 | |||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 18.21|21]]'''||Sandlådan|| 0718-548 48||1,25 kr||Alla | |||
|- | |- | ||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | |Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||5 | ||
Rad 26: | Rad 178: | ||
|- | |- | ||
|Bättre nu||0718-531 02||1.25 kr||1 | |Bättre nu||0718-531 02||1.25 kr||1 | ||
|- | |||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar