37 942
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 84: | Rad 84: | ||
|- | |- | ||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||1 | |Lådchansen||0718-520 76||1 kr||1 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.15|15]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-510 73||1 kr||1, 8 | |||
|- | |||
|Utmaningen ||0718-520 83||1 kr||1 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||3 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.16|16]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr||0, 9 | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.16|16]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr||0, 9 |
redigeringar