37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(10 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 3: | Rad 3: | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Säsong 14]]'''||Bingo||0718-110 07|||| | |style="text-align: center;"|'''[[Säsong 14]]'''||Bingo||0718-110 07|| 60 öre|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 14.01|1]]'''||Hemlig Låda||0718-110 84||||2/7/9 | |style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 14.01|1]]'''||Hemlig Låda||0718-110 84||||2/7/9 | ||
Rad 30: | Rad 30: | ||
|- | |- | ||
||0718-111 37||||43, 53, 63 | ||0718-111 37||||43, 53, 63 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.06|6]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 43|| ||25, 35, 45 | |||
|- | |||
||0718-111 38|| ||89, 99, 09 | |||
|- | |||
||0718-110 33|| ||73, 83, 93 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.07|7]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 84|| ||31, 41, 51 | |||
|- | |||
||0718-111 59|| ||18, 28, 38 | |||
|- | |||
||0718-111 86|| ||88, 98, 08 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.08|8]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 79|| ||18, 28, 38 | |||
|- | |||
||0718-110 47|| ||56, 66, 76 | |||
|- | |||
||0718-111 46|| ||74, 84, 94 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.09|9]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 65|| ||48, 58, 68 | |||
|- | |||
||0718-110 36|| ||26, 36, 46 | |||
|- | |||
||0718-111 67|| ||42, 52, 62 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.10|10]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 58|| ||54, 64, 74 | |style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.10|10]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 58|| ||54, 64, 74 | ||
Rad 36: | Rad 60: | ||
|- | |- | ||
||0718-111 53|| ||95, 05, 15 | ||0718-111 53|| ||95, 05, 15 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.11|11]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 31|| ||41, 51, 61 | |||
|- | |||
||0718-111 38|| ||40, 50, 60 | |||
|- | |||
||0718-111 86|| ||09, 19, 29 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.12|12]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 79|| ||99, 09, 19 | |||
|- | |||
||0718-111 59|| ||88, 98, 08 | |||
|- | |||
||0718-111 41|| ||28, 38, 48 | |||
|- | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.13|13]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 84|| ||20, 30, 40 | |||
|- | |||
|0718-110 75|| ||77, 87, 97 | |||
|- | |||
|0718-111 58|| ||66, 76, 86 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.14|14]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 65|| ||13, 23, 33 | |style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.14|14]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 65|| ||13, 23, 33 | ||
Rad 42: | Rad 85: | ||
|- | |- | ||
||0718-111 46|| ||13, 23, 33 | ||0718-111 46|| ||13, 23, 33 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.15|15]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 43|| ||58, 68, 78 | |||
|- | |||
||0718-110 36|| ||44, 54, 64 | |||
|- | |||
||0718-111 67|| ||55, 65, 75 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.16|16]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 79|| ||72, 82, 92 | |||
|- | |||
||0718-110 75|| ||64, 74, 84 | |||
|- | |||
||0718-111 37|| ||39, 49, 59 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.17|17]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 53|| ||65, 75, 85 | |||
|- | |||
||0718-111 59|| ||78, 88, 98 | |||
|- | |||
||0718-111 46|| ||75, 85, 95 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.18|18]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 84|| ||04, 14, 24 | |||
|- | |||
|0718-110 75|| ||24, 34, 44 | |||
|- | |||
||0718-111 37|| ||52, 62, 72 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 14.19|19]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-110 65|| ||53, 63, 73 | |||
|- | |||
||0718-110 36|| ||06, 16, 26 | |||
|- | |||
||0718-111 41|| ||34, 44, 54 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 14.20|20]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 43|| ||11, 21, 31 | |style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 14.20|20]]'''||rowspan= "3"|Hemlig Låda||0718-111 43|| ||11, 21, 31 | ||
|- | |- | ||
||0718- | ||0718-111 59|| ||78, 88, 98 | ||
|- | |- | ||
||0718-111 86|| ||16, 26, 36 | ||0718-111 86|| ||16, 26, 36 | ||
Rad 51: | Rad 124: | ||
|Färgfemman||0718-110 85|| ||06, 16, 96 | |Färgfemman||0718-110 85|| ||06, 16, 96 | ||
|- | |- | ||
| | |Jackpotthjulet||031-21 49 71||Göteborgstaxa|| | ||
|} | |} |
redigeringar