37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
(15 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Säsonger | ==Säsonger== | ||
===Säsong 1=== | ===Säsong 1=== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Rad 38: | Rad 38: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.01|1]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | |style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.01|1]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.02|2]]'''||Skattkistorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.03|3]]'''||Spargrisarna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.04|4]]'''||Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.05|5]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.06|6]]'''||Skattkistorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.07|7]]'''||Telefonfemman||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 02.08|8]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|} | |||
===Säsong 3=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Bingolottos sommarkväll]]''' || Bingo||099-13 300||4.95 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Sommarhjulet ||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.01|1]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.02|2]]'''||Skattkistorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.03|3]]'''||Skottkärra full med pengar||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.04|4]]'''||Stegen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.05|5]]'''||Badankorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.06|6]]'''||Skattkistorna||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.07|7]]'''||Stegen||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 03.08|8]]'''||Kontantkalaset||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar