37 903
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 967: | Rad 967: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Spel som enbart medverkat i säsong 57=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | |||
|Bild ||style="width:100%"|Spel||Period | |||
|- | |||
|[[Fil:Hummerspelet.jpg|75px|link=Hummerspelet]]|| '''[[Hummerspelet]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.05]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Kikkis insta.jpg|75px|link=Kikkis insta]]|| '''[[Kikkis insta]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.15]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Mello eller Malou.jpg|75px|link=Mello eller Malou]]|| '''[[Mello eller Malou]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.05]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Mister Christer.jpg|75px|link=Mister Christer]]|| '''[[Mister Christer]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.01]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Singel eller Dubbel.jpg|75px|link=Singel eller Dubbel]]|| '''[[Singel eller Dubbel]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.04]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Spargrisarna.jpg|75px|link=Spargrisarna]]|| '''[[Spargrisarna]]'''||{{nowrap|[[Säsong 57]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Sputnik.jpg|75px|link=Sputnik]]|| '''[[Sputnik]]'''||{{nowrap|[[Säsong 57]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Sött eller Surt.jpg|75px|link=Sött eller Surt]]|| '''[[Sött eller Surt]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.14]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Tomten eller Grinchen.jpg|75px|link=Tomten eller Grinchen]]|| '''[[Tomten eller Grinchen]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.18]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Vandraren.jpg|75px|link=Vandraren]]|| '''[[Vandraren]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 57.09]]}} | |||
|- |
redigeringar