37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
||| '''[[Bensinhjulet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 4]]-[[Säsong 16|16]]}} | ||| '''[[Bensinhjulet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 4]]-[[Säsong 16|16]]}} | ||
|- | |||
|[[Fil:Bilbingo.jpg|75px|link=Bilbingo]]|| '''[[Bilbingo]]'''||{{nowrap|[[Säsong 58]]-idag}} | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:Bilbonus.jpg|75px|link=Bilbonus]]|| '''[[Bilbonus]]'''||{{nowrap|[[Säsong 39]]-[[Säsong 40|40]]}} | |[[Fil:Bilbonus.jpg|75px|link=Bilbonus]]|| '''[[Bilbonus]]'''||{{nowrap|[[Säsong 39]]-[[Säsong 40|40]]}} | ||
Rad 167: | Rad 169: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Julklappspengar.jpg|75px|link=Julklappspengar]]|| '''[[Julklappspengar]]'''||{{nowrap|[[Säsong 33]]-}} | |[[Fil:Julklappspengar.jpg|75px|link=Julklappspengar]]|| '''[[Julklappspengar]]'''||{{nowrap|[[Säsong 33]]-}} | ||
|- | |||
|[[Fil:Jul-stegen.jpg|75px|link=Jul-stegen]]|| '''[[Jul-stegen]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 59.18]]}} | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:Kassa skåpen.jpg|75px|link=Kassa skåpen]]|| '''[[Kassa skåpen]]'''|| | |[[Fil:Kassa skåpen.jpg|75px|link=Kassa skåpen]]|| '''[[Kassa skåpen]]'''|| | ||
Rad 183: | Rad 187: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Kronjakten.jpg|75px|link=Kronjakten]]|| '''[[Kronjakten]]'''||{{nowrap|[[Säsong 35]]-[[Säsong 36|36]]}} | |[[Fil:Kronjakten.jpg|75px|link=Kronjakten]]|| '''[[Kronjakten]]'''||{{nowrap|[[Säsong 35]]-[[Säsong 36|36]]}} | ||
|- | |||
|[[Fil:Kuporna.jpg|75px|link=Kuporna]]|| '''[[Kuporna]]'''||{{nowrap|[[Säsong 59]]}} | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:Landskapshjulet.png|75px|link=Landskapshjulet]]|| '''[[Landskapshjulet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 13]]-[[Säsong 14|14]]}} | |[[Fil:Landskapshjulet.png|75px|link=Landskapshjulet]]|| '''[[Landskapshjulet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 13]]-[[Säsong 14|14]]}} | ||
Rad 305: | Rad 311: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Turerteur.jpg|75px|link=Tur & Retur]]|| '''[[Tur & Retur]]'''||{{nowrap|[[Säsong 35]]-[[Säsong 36|36]]}} | |[[Fil:Turerteur.jpg|75px|link=Tur & Retur]]|| '''[[Tur & Retur]]'''||{{nowrap|[[Säsong 35]]-[[Säsong 36|36]]}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:TV-spelet.jpg|75px|link=TV-spelet]]|| '''[[TV-spelet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 47]]-idag}} | |[[Fil:TV-spelet.jpg|75px|link=TV-spelet]]|| '''[[TV-spelet]]'''||{{nowrap|[[Säsong 47]]-idag}} | ||
Rad 1 054: | Rad 1 058: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Gott och blandat.jpg|75px|link=Gott och blandat]]|| '''[[Gott och blandat]]'''||{{nowrap|[[Säsong 59]]}} | |[[Fil:Gott och blandat.jpg|75px|link=Gott och blandat]]|| '''[[Gott och blandat]]'''||{{nowrap|[[Säsong 59]]}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Snällare än tomten.jpg|75px|link=Snällare än tomten]]|| '''[[Snällare än tomten]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 59.18]]}} | |[[Fil:Snällare än tomten.jpg|75px|link=Snällare än tomten]]|| '''[[Snällare än tomten]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 59.18]]}} | ||
Rad 1 065: | Rad 1 067: | ||
|} | |} | ||
===Spel som enbart medverkat i säsong | ===Spel som enbart medverkat i säsong 60=== | ||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | {| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | ||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | |- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | ||
Rad 1 072: | Rad 1 074: | ||
|[[Fil:Dansbandslådan.jpg|75px|link=Dansbandslådan]]|| '''[[Dansbandslådan]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 60.23]]}} | |[[Fil:Dansbandslådan.jpg|75px|link=Dansbandslådan]]|| '''[[Dansbandslådan]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 60.23]]}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:Hit med pengarna.jpg|75px|link= | |[[Fil:Hit med pengarna.jpg|75px|link=Hit med pengarna]]|| '''[[Hit med pengarna]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 60.03]]}} | ||
|- | |||
|} | |||
===Spel som enbart medverkat i säsong 61=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; " | |||
|Bild ||style="width:100%"|Spel||Period | |||
|- | |||
|[[Fil:Får jag lov.jpg|75px|link=Får jag lov?]]|| '''[[Får jag lov?]]'''|| | |||
|- | |||
|[[Fil:Julruschen.jpg|75px|link=Julruschen]]|| '''[[Julruschen]]'''||{{nowrap|[[Avsnitt 61.18]]}} | |||
|- | |||
|[[Fil:Tre pappor.jpg|75px|link=Tre pappor]]|| '''[[Tre pappor]]'''|| | |||
|- | |||
|[[Fil:Tomtarna.jpg|75px|link=Tomtarna]]|| '''[[Tomtarna]]'''|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar