37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(6 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Mikael Rickfors||Happy Man Don't Kill||{{spotify|id=1ZQkJZfZWpUqGbaL1bWY9Q}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.03|3]]''' ||Idde Schultz||Innan mitt hjärta fick sin form|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.04|4]]''' ||Wille Crafoord||Apan ser apan gör ||{{spotify|id=7yeJFgBFx3Ay0x4rRQ9hyz}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.06|6]]''' ||Carola||Guld i dina ögon||{{spotify|id=0HqwkYjBrPQLbMTpHWt9NB}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.07|7]]''' ||Fatima Rainey||Hey||{{spotify|id=7BakrgULQePsPDnSsAxsMg}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Joey Tempest||The one in the glass||{{spotify|id=5xkgsUBIF2E2nPFD0Cu2JQ}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.09|9]]''' ||Oslo Gospel Choir||Just Tell Jesus|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Viktoria Tolstoy ||Solitary|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Zesam]] | [[Category:Soundtrack|Zesam]] |
redigeringar