37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Joey Tempest||The one in the glass||{{spotify|id=5xkgsUBIF2E2nPFD0Cu2JQ}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Joey Tempest||The one in the glass||{{spotify|id=5xkgsUBIF2E2nPFD0Cu2JQ}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.09|9]]''' ||Oslo Gospel Choir||Just Tell Jesus|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Viktoria Tolstoy ||Solitary|| | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Viktoria Tolstoy ||Solitary|| |
redigeringar