38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
|Den blomstertid nu kommer|| | |Den blomstertid nu kommer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"|'''[[Vann du på BingoLotto?/30 maj 1998|30 maj 1998]]''' ||rowspan= "2"|Rolf Jardemark, Pierre Eriksson och Göteborgs Gosskör||Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
||Pippis sommarvisa|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Vann du på BingoLotto?/12 juni 1999|12 juni 1999]]''' ||Vikingarna ''(repris)''||Kan man älska nå'n på avstånd||{{spotify|id=78iq6Ok02LAIqB4Ca9mF8V}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg ''(repris)''||Tjejer & snubbar, kärringar & gubbar||{{spotify|id=3MbyhwUIw94eVDkoOi0kcB}} | |||
|- | |||
|Lasse Berghagen, Tina Leijonberg, Lasse Kronér och Leif "Loket" Olsson ''(repris)''||Låt mig skänka dig en melodi|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "25"|'''[[Vann du på BingoLotto?/10 juni 2000|10 juni 2000]]''' ||rowspan= "2"|Trollkarlen från Oz||Jag blott ett hjärta haft|| | | style="text-align: center;" rowspan= "25"|'''[[Vann du på BingoLotto?/10 juni 2000|10 juni 2000]]''' ||rowspan= "2"|Trollkarlen från Oz||Jag blott ett hjärta haft|| |
redigeringar