37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 147: | Rad 147: | ||
|- | |- | ||
|Palma de Mallorca || | |Palma de Mallorca || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 66.13|13]]''' ||Elisa Lindström||Forever yours||{{spotify|id=2gCcnO14HlccbaahNf0dum}} | |||
|- | |||
|Clara Klingenström||Aldrig mer||{{spotify|id=6g03qX85qYtyvEsTvEmfqb}} | |||
|- | |||
|David Lindgren||My movin' ain't cheap||{{spotify|id=2KaX0ydAZX1fkDHIfefVUj}} | |||
|- | |||
|Daniel Norberg och Emil Norberg||Dragerade ägg|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Le fiacre|| | |||
|- | |||
|Den du är|| | |||
|- | |||
|Shout it out || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar