37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 137: | Rad 137: | ||
|- | |- | ||
|Jag ska måla hela världen lila mamma|| | |Jag ska måla hela världen lila mamma|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.12|12]]''' || Adam Woods||Supernatural||{{spotify|id=1bNHljyfq75Hcl2selYvLH}} | |||
|- | |||
|Björn Ling och Johan Östling||Perfect Symphony|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bereden väg för Herran|| | |||
|- | |||
|Palmerna i stan|| | |||
|- | |||
|Palma de Mallorca || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar