37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 179: | Rad 179: | ||
|- | |- | ||
|All My Ex's Live in Texas|| | |All My Ex's Live in Texas|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 64.12|12]]''' |||Casanovas||Så kommer känslorna tillbaka||{{spotify|id=7HypKDmPRW3M7vEvb1M0tQ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|John Lindberg Trio||No one else will do||{{spotify|id=5jzLKYgNISug8eoGxWMxVs}} | |||
|- | |||
|Paromised land||{{spotify|id=11Kio5fnxAzzNLWTgTOla6}} | |||
|- | |||
|Glenn Hysén och Lotta Engberg||Du är välkommen till Göteborg|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Le fiacre|| | |||
|- | |||
|Sommartider|| | |||
|- | |||
|I say a little prayer|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar