37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|- | |- | ||
|Too much love will kill you|| | |Too much love will kill you|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 64.04|4]]''' || rowspan= "2"|Elisa Lindström||Det var dans bort i vägen|| | |||
|- | |||
|Hej gamle man|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Dad Harmony||Remember|| | |||
|- | |||
|Can't help falling in love|| | |||
|- | |||
|Heal the World|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Beauty and the beast|| | |||
|- | |||
|Utekväll|| | |||
|- | |||
|I want it that way|| | |||
|} | |} |
redigeringar