37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 233: | Rad 233: | ||
|- | |- | ||
|Hej, mitt vinterland|| | |Hej, mitt vinterland|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 63.16|16]]''' ||rowspan= "2"| Jill Johnson||Kärleken är||{{spotify|id=69o3qL8watZsJZJPS6cuuR}} | |||
|- | |||
|Jolene||{{spotify|id=3jrUEWosgZuvJfao3QiZzO}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Santa tell me|| | |||
|- | |||
|Tre pepparkaksgubbar|| | |||
|- | |||
|White christmas|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar