37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 219: | Rad 219: | ||
|- | |- | ||
|Bereden väg för herran|| | |Bereden väg för herran|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 63.15|15]]''' || rowspan= "2"| Adolphson & Falk||Ljuset på vår väg||{{spotify|id=2nhsvC8dVKiQE7sP7bpp78}} | |||
|- | |||
|Mer jul||{{spotify|id=6UbwfQeAEzhnolDwXiPowY}} | |||
|- | |||
|Pernilla Andersson||Ängel i snö (Kyrie)||{{spotify|id=70d6eODWtHn9IkcppFiypj}} | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars||Nu är det jul igen||{{spotify|id=118moSQ7pt7QeNuU4bRsM7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||I vårt vackra vita vintervärld|| | |||
|- | |||
|Bereden väg för herran|| | |||
|- | |||
|Hej, mitt vinterland|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar