37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 34: | Rad 34: | ||
|Changes|| | |Changes|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 63.03|3]]''' ||Rockabilly Fabulous, The Boppers och Nanne Grönvall||Our wintersong||{{spotify|id=4wdX7v0p8juWOyWKkByo6Z}} | |||
|- | |||
|rowspan= "7"|Nanne Grönvall, The Boppers och Brolle||Summertime Blues|| | |||
|- | |||
|Rounaround Sue|| | |||
|- | |||
|Be my baby|| | |||
|- | |||
|Under the Boardwalk|| | |||
|- | |||
|Wake up LIttle Susy|| | |||
|- | |||
|Runaway|| | |||
|- | |||
|O sole mio|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Rockabilly Fabulous||I'm Still Standing|| | |||
|- | |||
|The Look|| | |||
|- | |||
|Rockabilly Fabulous, The Boppers, Brolle och Nanne Grönvall ||Jackson|| | |||
|- | |||
|The Boppers||White lighting||{{spotify|id=0aWhMk0dcAU4744z0Slimm}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Här kommer Ville och Valle och Viktor|| | |||
|- | |||
|Valborg|| | |||
|- | |||
|Valens sista vals|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar