37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 63 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
|Upp över mina öron|| | |Upp över mina öron|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 63.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Framåt (Tack & förlåt)||{{spotify|id=2VlxG3VbeMz0IG8z2slKQs}} | |||
|- | |||
|Säg inte nej, säg kanske||{{spotify|id=21cdNekFKFldb7LOO6sBgj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||My sweet lord|| | |||
|- | |||
|Go you own way|| | |||
|- | |||
|(Just Like) Starting Over|| | |||
|- | |||
|Changes|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar