37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|Vem kan man lita på?|| | |Vem kan man lita på?|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.03|3]]''' ||rowspan= "2"|Jill Johnson||Dear havanna|| | |||
|- | |||
|You are still mine||{{spotify|id=5j835lNUVqmgAPkKu5UEND}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Desperado|| | |||
|- | |||
|Here you come again|| | |||
|- | |||
|I can't make you love me|| | |||
|} | |} |
redigeringar