Soundtrack/Säsong 62: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 238: | Rad 238: | ||
|Husbandet och Dynamo ''(bingomusik)''||Oh boy|| | |Husbandet och Dynamo ''(bingomusik)''||Oh boy|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.19|19]]''' | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.19|19]]''' ||Tuva B. Larsen||Änglasång||{{spotify|id=4o61z4hSsM3HMSSssELGVS}} | ||
|- | |- | ||
|Philip Jalmelid||I mitt hjärtas land|| | |Philip Jalmelid||I mitt hjärtas land|| | ||
Rad 247: | Rad 247: | ||
|- | |- | ||
|Vårens första dag|| | |Vårens första dag|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Lustans Lakejer||Jag kan läsa mellan raderna||{{spotify|id=1XrtfxGzQ7FELkcaDURNZX}} | |||
|- | |||
|Diamanter är en flickas bästa vän||{{spotify|id=3eTi07538vLOjDbFKbW7gU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Keep on Joggin'|| | |||
|- | |||
|Begärets dunkla mål|| | |||
|- | |||
|Sommar igen || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |