Soundtrack/Säsong 62: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 37: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
|I can't make you love me|| | |I can't make you love me|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 62.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Ida Redig och Lasse Holm||Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=27rZaIlXHDYLE6Kb6vEXI8}} | |||
|- | |||
|E' de' det här du kallar kärlek || | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Lasse Holm, Lotta Engberg och Ida Redig||Växeln hallå|| | |||
|- | |||
|Tommy tycker om mig|| | |||
|- | |||
|Bra vibrationer|| | |||
|- | |||
|E' de' det här du kallar kärlek|| | |||
|- | |||
|Lasse Holm och Lotta Engberg||Kan man gifta sig i jeans|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||God morgon|| | |||
|- | |||
|Cannelloni, macaroni|| | |||
|- | |||
|Främling|| | |||
|} | |} |