37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 257: | Rad 257: | ||
|- | |- | ||
|Sommar igen || | |Sommar igen || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 62.21|21]]''' ||rowspan= "2"|Sissel Kyrkjebø||Home||{{spotify|id=5MCi3Rwl7PS0H5iB2AcFHq}} | |||
|- | |||
|When a man loves a woman||{{spotify|id=3n8kih8cgSPmLZKLszHsUo}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bexells stenar|| | |||
|- | |||
|Rose|| | |||
|- | |||
|Strangers in paradise || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar