37 964
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 216: | Rad 216: | ||
|Lucia (Så mörk är natten i midvintertid)|| | |Lucia (Så mörk är natten i midvintertid)|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 61.17|17]]''' || rowspan= "5"|Husbandet||Angels We Have Heard on High|| | |||
|- | |||
|Ding Dong Merrily on High|| | |||
|- | |||
|We Wish You a Merry Christmas || | |||
|- | |||
|Jingel bells|| | |||
|- | |||
|Deck the halls|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Andreas Weise ||Before christmas||{{spotify|id=5cXne3fQ8Q2vbSMwGjunM8}} | |||
|- | |||
|The yuletide bells||{{spotify|id=0rlisQO1QT8A0OGd6SY8yj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Jag såg mamma kyssa tomten|| | |||
|- | |||
|Have yourself a merry little christmas|| | |||
|- | |||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar