38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 131: | Rad 131: | ||
|- | |- | ||
|How deep is your love|| | |How deep is your love|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 61.11|11]]''' ||Noice ||Du lever bara en gång||{{spotify|id=1nJVcX2FHJpdoWaG3BmaAq}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 61.11|11]]''' ||Noice ||Du lever bara en gång||{{spotify|id=1nJVcX2FHJpdoWaG3BmaAq}} | ||
Rad 144: | Rad 143: | ||
|- | |- | ||
|Dansa i neon|| | |Dansa i neon|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 61.12|12]]''' ||Triple & Touch och Jennifer Brown||På andra sidan bron||{{spotify|id=6SGj1CXuDIHgCJ1Yjn67V6}} | |||
|- | |||
|Jan Johansen||On the road again||{{spotify|id=4PliGH6HESW9vT0rrawM1V}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Catch 22''(bingomusik)''||Cavatina|| | |||
|- | |||
|Setembro (Brazilian Wedding Song)|| | |||
|- | |||
|Serenity|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar