37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(En mellanliggande sidversion av samma användare visas inte) | |||
Rad 236: | Rad 236: | ||
|Ser du stjärnan i det blå|| | |Ser du stjärnan i det blå|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 61.18| | | style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 61.18|18]]''' || rowspan= "2"|Tusse||This Is Our Christmas Song||{{spotify|id=7oEY6wBJGOVyUllAJJcll2}} | ||
|- | |- | ||
|Someday at Christmas|| | |Someday at Christmas|| | ||
Rad 271: | Rad 271: | ||
|- | |- | ||
|It's beginning to look like christmas|| | |It's beginning to look like christmas|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"| '''[[Avsnitt 61.19|19]]''' ||Omar Rudberg||Happy new year|| | |||
|- | |||
|Sarah Dawn Finer||Kanske nästa år||{{spotify|id=4tOT7YmSUPrSTCKFjUxD4b}} | |||
|- | |||
|Andreas Weise||(Your Love Keeps Lifting Me) Higher & higher|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Peter Johansson och Bruno Mitsogiannis||I want it all||{{spotify|id=69Ikjb8da1NC01SyiHwKrF}} | |||
|- | |||
|Dancing on the ceiling|| | |||
|- | |||
|Joshua Radin||I´d rather be with you||{{spotify|id=0tiJ44M85rqHU0a5RMQN8x}} | |||
|- | |||
|Sven-Ingvars||En liten bit av Värmland||{{spotify|id=0STwU4GJuvJJOf7jMDwXIa}} | |||
|- | |||
|Sarah Dawn Finer & Eric Bibb||Auld lang syne||{{spotify|id=3qKNqjsbIPPNMtkP7fj76x}} | |||
|- | |||
|Gunilla Backman||Don't shut me down|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Andreas Weise ||Before christmas||{{spotify|id=5cXne3fQ8Q2vbSMwGjunM8}} | |||
|- | |||
|The yuletide bells||{{spotify|id=0rlisQO1QT8A0OGd6SY8yj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Tystnar i luren|| | |||
|- | |||
|Easy on me|| | |||
|- | |||
|Stay|| | |||
|- | |||
|Nån annan nu|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar