37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 153: | Rad 153: | ||
|- | |- | ||
|Serenity|| | |Serenity|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 61.13|13]]''' ||Anders & Putte||Nöjd ||{{spotify|id=4Jg27idR6A2TQT5er6L83r}} | |||
|- | |||
|Hjärtat det ska sitta här ||{{spotify|id=4hNxTqaw9iTkRJRN7TIAKF}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Lars Jansson ''(bingomusik)''||More human|| | |||
|- | |||
|Hilda smiles|| | |||
|- | |||
|Anyone home|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar