37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 67: | Rad 67: | ||
|- | |- | ||
|Albatross|| | |Albatross|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 61.06|6]]''' || rowspan= "6"|Dansband Deluxe ||Kärlek är inget spel|| | |||
|- | |||
|Guenerina|| | |||
|- | |||
|Sista dansen|| | |||
|- | |||
|Varje litet ögonkast|| | |||
|- | |||
|Lite blyg|| | |||
|- | |||
|Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ska vi plocka körsbär i min trädgård|| | |||
|- | |||
|Där rosor aldrig dör|| | |||
|- | |||
|Corrine, Corrina|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar