37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 85: | Rad 85: | ||
|- | |- | ||
|Corrine, Corrina|| | |Corrine, Corrina|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 61.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Maia Hirasawa ||Here in your arms||{{spotify|id=1822QCmucFHbkjjPGZWfHd}} | |||
|- | |||
|Göteborg|| | |||
|- | |||
|Torsson ||Det spelades bättre boll||{{spotify|id=38a2ze909dnPnK64KzZAxm}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||This is just life|| | |||
|- | |||
|Hög standard|| | |||
|- | |||
|Änglahund|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar