37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 325: | Rad 325: | ||
|- | |- | ||
|Husbandet och Andris Fågelviskare ''(bingomusik)''||En vänlig grönskar rika dräkt|| | |Husbandet och Andris Fågelviskare ''(bingomusik)''||En vänlig grönskar rika dräkt|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 60.25|25]]''' ||rowspan= "2"|Gustaf Norén & Viktor Norén||Uti vår hage|| | |||
|- | |||
|Amerika||{{spotify|id=6XOPxUBhyCsKLBkGk9LR6f}} | |||
|- | |||
|Alvaro Estrella||Bailá Bailá||{{spotify|id=3MMJuk00QLVAjS6vwBZ67V}} | |||
|- | |||
|Charlotte Perrelli||Gröna små äpplen||{{spotify|id=4voturj6m4nHr00VGKFkhw}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg och Johan Östling||En midsommarvisa|| | |||
|- | |||
| rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Visa vid midsommartid|| | |||
|- | |||
|Nu är det gott att leva|| | |||
|- | |||
|Visa vid vindens ängar|| | |||
|- | |||
|Så skimrande var aldrig havet|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar