37 837
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 289: | Rad 289: | ||
|- | |- | ||
|Gabriellas sång|| | |Gabriellas sång|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 60.22|22]]''' ||rowspan= "3"|Rongedal ||Kan bara tiden stanna till||{{spotify|id=1kuNHCksIb0AXznkeGcUgd}} | |||
|- | |||
|September|| | |||
|- | |||
|Just a Minute||{{spotify|id=2eAgErGWqrXow47SjwTqMp}} | |||
|- | |||
|André Nylén och Lotta Engberg||Dröm om mig|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Dansen på Sunnanö|| | |||
|- | |||
|Änglamark|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar