37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 231: | Rad 231: | ||
|- | |- | ||
|Ghostbusters|| | |Ghostbusters|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.19|19]]''' ||Daniel Lemma||Sörgårdens tak||{{spotify|id=0g4kSEEXykWM7h2bAmrTKQ}} | |||
|- | |||
|Tess Merkel||Good life||{{spotify|id=683oElQrLnzliGoBj6lRxy}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Nygammal vals|| | |||
|- | |||
|Crying at the discoteque || | |||
|- | |||
|If I used to love you|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar