37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 191: | Rad 191: | ||
|- | |- | ||
|Boogie Wonderland|| | |Boogie Wonderland|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.16|16]]''' ||Anna Stadling||Västerbron||{{spotify|id=7Klcl8NrERUeTfn6od3Don}} | |||
|- | |||
|Lillasyster ||Pretender||{{spotify|id=43S6EtJ38gARKKLvdbQd31}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Aprilhimlen|| | |||
|- | |||
|Sometimes it snows in april || | |||
|- | |||
|Josefin med symaskin|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar