Soundtrack/Säsong 60: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 177: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
|Se på mig|| | |Se på mig|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 60.15|15]]''' ||Donnez ||Hon ville ha Måns||{{spotify|id=4fb4Kbdh0ZmMuglN6SA77S}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Krister Classon Band||Please please me||{{spotify|id=24X5fbOob1du3i1roGMGcj}} | |||
|- | |||
|A Hard Day's Night||{{spotify|id=2CR7BoCI6vZoFLdRWCWD5z}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Livet är en fest|| | |||
|- | |||
|It's my party|| | |||
|- | |||
|Dancing on the street || | |||
|- | |||
|Boogie Wonderland|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |