37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 159: | Rad 159: | ||
|- | |- | ||
|Easter parade|| | |Easter parade|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 60.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Sonja Aldén||Sommaren för längesen|| | |||
|- | |||
|För att du finns||{{spotify|id=2EVe9sltTybN3H0c7uTJCt}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Jan Johansen||The words i left unspoken||{{spotify|id=4CXgAs8KQdYMbXtJ34nIpz}} | |||
|- | |||
|Se på mig||{{spotify|id=5E0DPn2m1oAigfof05lKmJ}} | |||
|- | |||
|Jan Johansen och Sonja Aldén ||Let your spirit fly|| | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Du är allt|| | |||
|- | |||
|Sista andetaget|| | |||
|- | |||
|För att du finns|| | |||
|- | |||
|Se på mig|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar