Soundtrack/Säsong 60: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|Baba O'Riley|| | |Baba O'Riley|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Thomas Di Leva ||Faller||{{spotify|id=4Jm2RUvwQPli9JILtrdvLS}} | ||
|- | |- | ||
|Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=13iMqmUF2cdJoT5SGdyTLx}} | |Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=13iMqmUF2cdJoT5SGdyTLx}} | ||
Rad 75: | Rad 75: | ||
|- | |- | ||
|Valentine's day|| | |Valentine's day|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 60.07|7]]''' ||Thomas Järvheden||Ful i dna't||{{spotify|id=2YPDyrWe8hLbGhnEN20js2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Sannex ||Vi är starka||{{spotify|id=0bcnEMqS0nCxzAFlVFVrV4}} | |||
|- | |||
|Aj, aj, aj|| | |||
|- | |||
|Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|Börja om från början|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Maybe|| | |||
|- | |||
|I don't need anyting but you|| | |||
|- | |||
|Har du kvittot?|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |