37 903
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 134: | Rad 134: | ||
|Vad ska en flicka tro|| | |Vad ska en flicka tro|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.12|12]]''' ||Larz-Kristerz||Claras clown||{{spotify|id=0LgcViaYWJYWlFcRYPLR6O}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.12|12]]''' ||rowspan= "2"| Larz-Kristerz||Claras clown||{{spotify|id=0LgcViaYWJYWlFcRYPLR6O}} | ||
|- | |- | ||
|Sju blommor av mig||{{spotify|id=6upoIps8JyjZHwg1n3qmGe}} | |Sju blommor av mig||{{spotify|id=6upoIps8JyjZHwg1n3qmGe}} | ||
Rad 201: | Rad 201: | ||
|- | |- | ||
|Josefin med symaskin|| | |Josefin med symaskin|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 60.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Blender||Vi ses på min balkong||{{spotify|id=3WIgN2syOFwViCxllR9Vai}} | |||
|- | |||
|Får jag lov||{{spotify|id=7h3X4wAuBNeMVVFd6cR7mx}} | |||
|- | |||
|Andreas Moe||Hey Lulu||{{spotify|id=2Xdzt6goxBJKvh7Fsto1NK}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Who we are|| | |||
|- | |||
|Sommar och sol || | |||
|- | |||
|Ocean|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar