37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Baba O'Riley|| | |Baba O'Riley|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 60.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Thomas Di Leva ||Faller||{{spotify|id=4Jm2RUvwQPli9JILtrdvLS}} | |||
|- | |||
|Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=13iMqmUF2cdJoT5SGdyTLx}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Cystal Silence|| | |||
|- | |||
|My funny valentine|| | |||
|- | |||
|Valentine's day|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar