37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 117: | Rad 117: | ||
|- | |- | ||
||Every little thing|| | ||Every little thing|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.12|12]]''' || rowspan= "7"|Lasse Stefanz||Soldränkta stränder||{{spotify|id=09Ke3NlOt3YdO9i0MQYRpd}} | |||
|- | |||
|En sliten grammofon||{{spotify|id=2nM0Q31kOI6ND35Jbir68W}} | |||
|- | |||
|Ett hundra mil||{{spotify|id=0lS0ngV4cnIewfHsjVaz6M}} | |||
|- | |||
|Du har solen i ditt hjärta||{{spotify|id=61sYbStC50BySInoTPugXJ}} | |||
|- | |||
|Min ängel||{{spotify|id=718BKj3EziDSgQclxL8uoy}} | |||
|- | |||
|Du försvann som en vind||{{spotify|id=5jQxNgMrDlbuYO6LQ3aY4Y}} | |||
|- | |||
|Tiden läker sår||{{spotify|id=3Ab1OJYkivC4hHBEaE85Gm}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.13|13]]''' || rowspan= "7"|Black Jack||Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=76XraHqTrC1UpFJTgzDxx2}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.13|13]]''' || rowspan= "7"|Black Jack||Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=76XraHqTrC1UpFJTgzDxx2}} |
redigeringar