37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | |||
|- | |||
||Då känns det bättre|| | |||
|- | |||
||Farväl goodbye|| | |||
|- | |||
||Jag vill sjunga en sång|| | |||
|- | |||
||The Shape I'm In|| | |||
|- | |||
||Gjort är gjort || | |||
|- | |||
||Every little thing|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 06.18|18]]''' || rowspan= "8"|Soundix|| Rosor Doftar Alltid Som Mest När Det|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 06.18|18]]''' || rowspan= "8"|Soundix|| Rosor Doftar Alltid Som Mest När Det|| |
redigeringar