37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 51: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
|Hey Jude|| | |Hey Jude|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.05|5]]''' ||Titanix||Låt inte din skugga falla här||{{spotify|id=2nOE3JiT6wIj4Au1YjwLQc}} | |||
|- | |||
|Akvarell||Halley||{{spotify|id=2jCxmomug2yDyInGbBKZSS}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||My heart will go on|| | |||
|- | |||
|Bingo! Bingo! Bingo!|| | |||
|- | |||
|Macken|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar