37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 41: | Rad 41: | ||
|- | |- | ||
|Autumn leaves|| | |Autumn leaves|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.04|4]]''' ||Frida Öhrn ||Fading like a flower||{{spotify|id=6DdSPAz2OfONDC9ZYtnuu3}} | |||
|- | |||
| Emil Assergård||Dom vi inte tycker om||{{spotify|id=7l3FCG5Uqk2jPKA7To04Mn}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Norwegian wood (this bird has flown)|| | |||
|- | |||
|The long and winding road|| | |||
|- | |||
|Hey Jude|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar