37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 307: | Rad 307: | ||
|- | |- | ||
|Constellation Prize|| | |Constellation Prize|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 58.24|24]]''' ||John Lundvik||Too late for love||{{spotify|id=6kIdjk3D8XxA2UafE0THGK}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Rockabilly Fabulous||In the summer||{{spotify|id=6d6BmrOmupLhjjrcBUrAdp}} | |||
|- | |||
|Ride|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, Stefan Odelberg, Rockabilly Fabulous och John Lundvik||Sommar och sol|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bluesette|| | |||
|- | |||
|Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Idas sommarvisa|| | |||
|} | |} |
redigeringar