Soundtrack/Säsong 58: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 297: | Rad 297: | ||
|- | |- | ||
|Oh mama|| | |Oh mama|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.23|23]]''' ||Jessica Andersson||Serenity||{{spotify|id=4smV9WlKQvyfn8OkRqEnrQ}} | |||
|- | |||
|André Nylen och Lotta Engberg ||Nånting fånigt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Änglahund|| | |||
|- | |||
|Kingdom Come|| | |||
|- | |||
|Constellation Prize|| | |||
|} | |} |