37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 175: | Rad 175: | ||
|- | |- | ||
|En clown i mina kläder|| | |En clown i mina kläder|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.14|14]]''' ||Anne-Lie Rydé||Aldrig nånsin din clown|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, Jenny Silver och Anne-Lie Rydé||Sånt är livet|| | |||
|- | |||
|Jenny Silver||Lyfter ifrån marken||{{spotify|id=2WpBw75d4Ks9N80BqF8oAP}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Deidres samba|| | |||
|- | |||
|Åh en sån karl|| | |||
|- | |||
|Bossa Nova Baby|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar