37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(3 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 264: | Rad 264: | ||
|Två mörka ögon|| | |Två mörka ögon|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.20|20]]''' ||Martinez ||Bubbelgum||{{spotify|id=2HwX6zhFPMaF4QOxjWRpMa}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.20|20]]''' ||Martinez ||Bubbelgum||{{spotify|id=2HwX6zhFPMaF4QOxjWRpMa}} | ||
|- | |- | ||
Rad 275: | Rad 274: | ||
|Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Stilla ro och nära|| | |Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Stilla ro och nära|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.21|21]]''' ||rowspan= "3"|Streaplers||På min balkong||{{spotify|id=E0dpKBt0T5yhSVOaDjO0xA}} | |||
|- | |||
|Rätt bra||{{spotify|id=GchiVNs9SHGi0WQhLHJ12A}} | |||
|- | |||
|Vad har du under blusen Rut?||{{spotify|id=7915ILGV5otD6Oq3rOcKBR}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Till min kära|| | |||
|- | |||
|Vad har du under blusen Rut?|| | |||
|- | |||
|Jag har en dröm|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.22|22]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen||Kom Hem till mig igen||{{spotify|id=4DVlYHFkiEIHccFBuhutKM}} | |||
|- | |||
|Don't stop believin'|| | |||
|- | |||
|Jessica Bohlin||Gråt inga tårar||{{spotify|id=4hLZ34PX9t90RnMqsP4v7l}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Mamma är lik sin mamma|| | |||
|- | |||
|Min mor sa till mig|| | |||
|- | |||
|Oh mama|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.23|23]]''' ||Jessica Andersson||Serenity||{{spotify|id=4smV9WlKQvyfn8OkRqEnrQ}} | |||
|- | |||
|André Nylen och Lotta Engberg ||Nånting fånigt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Änglahund|| | |||
|- | |||
|Kingdom Come|| | |||
|- | |||
|Constellation Prize|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 58.24|24]]''' ||John Lundvik||Too late for love||{{spotify|id=6kIdjk3D8XxA2UafE0THGK}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Rockabilly Fabulous||In the summer||{{spotify|id=6d6BmrOmupLhjjrcBUrAdp}} | |||
|- | |||
|Ride|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, Stefan Odelberg, Rockabilly Fabulous och John Lundvik||Sommar och sol|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bluesette|| | |||
|- | |||
|Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Idas sommarvisa|| | |||
|} | |} |
redigeringar