37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 234: | Rad 234: | ||
|Symfonin|| | |Symfonin|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.18|18]]''' ||Larz-Kristerz ||Man tänker på henne igen|| | |||
|- | |||
|Larz-Kristerz och Kalle Moraeus||Min sista dans||{{spotify|id=0COYweHlMZlrz8umVqgeul}} | |||
|- | |||
|André Nylen||Quando, quando, quando|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Underbart|| | |||
|- | |||
|Carina|| | |||
|- | |||
|Husbandet och Kalle Moraeus ''(bingomusik)''||Så länge skutan kan gå|| | |||
|} | |} |
redigeringar