37 699
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Kärleken är|| | |Kärleken är|| | ||
|-|} | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 58.05|5]]''' ||Maria Lundqvist och Kristoffer Hellström||Gamla älskares sång|| | |||
|- | |||
|rowspan= "6"|Scotts ||Jajamen|| | |||
|- | |||
|Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|Aj, aj, aj|| | |||
|- | |||
|Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |||
|Blue Hawaii|| | |||
|- | |||
|Torparrock|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||I got you baby|| | |||
|- | |||
|You don't know me|| | |||
|- | |||
|Almost like being in love|| | |||
|- | |||
|} |
redigeringar