37 836
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 58 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 6: | Rad 6: | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 58.01|1]]''' ||rowspan= "6"|Oh, What A Night!||December, 1963 (Oh, What A Night)|| | ||
|- | |- | ||
|Who loves you|| | |Who loves you|| | ||
Rad 23: | Rad 23: | ||
|- | |- | ||
|People|| | |People|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.02|2]]''' ||Mohombi||Hello||{{spotify|id=4s2QheDmwez4q3AhCyaGWc}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Elisa Lindström ||Ditt hjärta i min hand||{{spotify|id=4MoRj4HgjxXjuLga2zUZoR}} | |||
|- | |||
|Amazing grace|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Om jag hade pengar|| | |||
|- | |||
|Wind trees|| | |||
|- | |||
|Över mig|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar