37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 285: | Rad 285: | ||
|- | |- | ||
|Jag har en dröm|| | |Jag har en dröm|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.22|22]]''' ||rowspan= "2"|Jan Johansen||Kom Hem till mig igen||{{spotify|id=4DVlYHFkiEIHccFBuhutKM}} | |||
|- | |||
|Don't stop believin'|| | |||
|- | |||
|Jessica Bohlin||Gråt inga tårar||{{spotify|id=4hLZ34PX9t90RnMqsP4v7l}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Mamma är lik sin mamma|| | |||
|- | |||
|Min mor sa till mig|| | |||
|- | |||
|Oh mama|| | |||
|} | |} |
redigeringar