37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 101: | Rad 101: | ||
|- | |- | ||
|Turkisk marsch|| | |Turkisk marsch|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.07|7]]''' ||Frida Öhrn||Spending my time|| | |||
|- | |||
|Janne Lucas Persson||Växeln hallå||{{spotify|id=61hgZt5HEewtSjxibp01Vy}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Stormy weather|| | |||
|- | |||
|Close to home|| | |||
|- | |||
|New York Blues|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar